Fotolaby a minilaby

Sháníte fotolab kde Vám rychle zhotoví průkazové fotografie na počkání? Pořebujete kvalitně vyvolat fotografie z dovolené a vytvořit Digifoto nebo multimediální CD\DVD s Vašimi fotografiemi? Hledáte fotolaby v Praze, kde Vám vytisknou velkoformátové fotografie? Na webu FotolabPraha.cz naleznete katalog s kontakty na fotolaby a minilaby nejen v Praze. Naleznete zde informace a kontakty na Fotografy, Fotostudia, Fotolaby, Minilaby, FotoAutomaty, Foto lab

FOTOGABA

Foto kniha

Foto kniha

Pořiďte svým blízkým originální dárek. Darujte FOTOKNIHU. Vaše digitální fotografie tak už navždy zůstanou ve Vaší knihovně.

 

Darujte Foto knihu !

 

Nevíte si rady s dárky ? Máme pro Vás řešení ! Darujte svým přátelům originální dárek v podobě fotoknihy s jejich vlastními fotkami.

Vaše digitální fotografie vytištěné jako kniha.

Nechte si vyrobit nejmodernější fotoalbum kam není už potřeba vkládat žadné fotografie.

Jak taková fotokniha vypáda ?

Svou foto knihu z vlastních fotografií si můžete nechat vyrobit ve fotolabech nebo v copycentrech, která jsou vybavena pro vazbu knih.

Fotokniha s pevnou vazbou a potiskem z Vašich fotografií je většinou i laminovaná s pevnou vazbou a neliší se tak od jakékoliv jiné knihy ve Vaší knihovně. Stránky ve fotoknize jsou tištěny na profesionálních tiskových strojích nejvyšší kvality což Vám zaručuje  kvalitu fotografií ve Vaší fotoknize.

Grafiku podoby Vaší fotoknihy si můžete vybrat z několika předpřipravených variant kam budu vloženy Vaše fotografie dle Vašeho zadání. Fotografie lze doplnit informacemi, titulky ve fotoknize nebo vtipnými komentáři, které udělají z Vaší foto knihy zaručený bestceller.

 

Jaký zvolit formát fotoknihy ?

Vaše fotokniha může mít několik různých podob. Nejčastěji používané formáty fotoknihy jsou velikost knihy ve formátu A4, který všichni dobře znají. Pak lze zvolit fotoknihu ve čtvercovém formátu nebo ve formátu panorama. Tento typ fotoknihy se nejvíce hodí pro Vaše fotografie z dovolené a Vašich cest, kde vyniknou velkoformátové fotografie.

 

Nechte si vyrobit Vaši FOTOKNIHU už dnes a  nečekejte na poslední chvíli.

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Foto kniha

obrazek Pořiďte svým blízkým originální dárek. Darujte FOTOKNIHU. Vaše digitální fotografie tak už navždy zůstanou ve Vaší knihovně. Více ...

Průkazová fotografie

obrazek

Jak má vypadat průkazové foto ?

Více...

Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.